Ewa

 
Bardzo polecam
panią Asię
podchodzi do nauczania bardzo profesjonalnie,
zawsze można liczyć na jej pomoc.
Nawiązuje bardzo szybki i dobry kontakt z uczniem  .

 

Wiktoria

 
Dzięki Pani Asi polubiłam matematykę i ją rozumiem. Cudowna osoba! Serdecznie polecam!!

 

Karolina

 
Polecam! Korepetycje na wysokim poziomie, kompetentna i ciepła Asia tworzy miłą atmosferę
na zajeciach.

ul. Pułaskiego 8/85 30-305 Kraków

+48 696 112 058

Centrum Edukacji „Kopalnia Diamentów”

Korepetycje

Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

(Albert Einstein)

Co mogę z pewnością o sobie powiedzieć? Po prostu lubię uczyć. Satysfakcja z tego, że uczeń zrozumiał materiał, który przedtem wręcz go przerażał - bezcenna. Moją pasją od zawsze było nauczanie - robiłam to już będąc nastolatką. Chcę pomagać moim uczniom w nauce przedmiotów, których nie do końca rozumieją. Dodatkowo w mojej pracy stosuję techniki, których nauczyłam się w czasie studiów psychologicznych - zarówno dotyczące szybkiego uczenia się, jak i motywacji wewnętrznej.  Pozwala to na szybkie osiąganie sukcesów przez moich uczniów. 

 

Uważam, że docenienie, pochwała nawet najmniejszego postępu ucznia - to najlepsza droga do tego, by uwierzył on w swoje możliwości, a w konsekwencji coraz lepiej się uczył. Staram się pokazywać uczniom to, co potrafią już zrobić, a następnie uczę tego, czego jeszcze nie umieją. W ten sposób możemy osiągnąć więcej.

Opinie klientów

Kontakt

ce.kopalnia.diamentow@gmail.com

ul. Pułaskiego 8/85

30-305 Kraków

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.